KDO JSME

Avenue Consulting poskytuje profesionální služby a expertízu v oblasti efektivního náboru a HR řešení klientům napříč všemi segmenty trhu.

Všichni naši konzultanti mají více než 15letou zkušenost v oblastech HR managementu, poradenství, přímého oslovování a úspěšného obsazování kandidátů do manažerských a expertních rolí.

Klienti s námi spolupracují, protože umíme navrhnout inovativní řešení, máme skutečný osobní přístup, dovedeme porozumět a pochopit, že existují různorodé firemní kultury, požadavky, přání. Všechny informace jsou důvěrné. Etický kodex ctíme.

Věříme v benefity dlouhodobé spolupráce, důvěry, otevřené komunikace a sdílení příležitostí i oblastí pro rozvoj. V průběhu projektů vytváříme příjemnou a přátelskou atmosféru.

Monika Mrkvičková

Senior Client Partner
Oblastí Executive search, náboru a personálního poradenství se věnuji již 20 let. Neztrácím energii a chuť do této práce díky různorodým příběhům lidí, které mě stále inspirují a nabíjejí. Ke každému projektu přistupuji individuálně s jasným cílem co nejefektivněji propojit příběhy firmy a kandidáta k vytvoření dlouhodobé úspěšné spolupráce. Pojďte i Vy se mnou sdílet váš příběh, dovolte mi být jeho součástí a pomoci Vám tak dosáhnout nových pracovních cílů.

PROČ AVENUE CONSULTING

Nenecháme Vás bloudit po vedlejších uličkách, ale rovnou Vás nasměrujeme na hlavní cestu.
„Lead the Way“

Delivering results

Acting with integrity

Speaking with honesty